Platinum partner
15
Років досвіду
4
Верифіковані рекомендації
3
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
96
Ексклюзивних об'єктів
24
Рекламна активність
79340
Останній візит на сайт
сьогодні

Продаж комерційної нерухомості (1)

  • Золоті Ворота
    850 000 $
    1 294 $/м²

    Героя України Єрка вул. (Польова), 61

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    657 м²
    сьогодні
    Готовий торгово-ресторанний комплекс у Василькові — з усім обладнанням! Інвестиція з нульового циклу: 30 соток, своя свердловина та 35 хвилин до Києва! Продається багатофункціональний торгово-ресторанний комплекс за адресою: місто Васильків, вулиця Польова, 61. Це унікальна пропозиція для інвесторів та підприємців, що шукають повністю готовий бізнес-об'єкт, який ідеально підійде для ведення ресторанного бізнесу, торгівлі, надання послуг або перепрофілювання під інші потреби. Об’єкт розташований на великій огородженій території площею 30 соток. Комплекс складається з 2 поверхів та підвального приміщення, а також включає основну будівлю, окрему будівлю з номерами для гостей, будинок охоро...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.